• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44620791

 

            شركت طراحي مهندسي تروند تدبير( سهامي خاص ) در سال 1376 تحت شماره   130865 در اداره ثبت شركتها و مؤسسات غير تجاري تهران به ثبت رسيده است.          

            اين شركت در زمينه هاي مشاوره فني ، طراحي و مهندسي ، ساخت ، تامين تجهيزات ،     نصب و راه اندازي ، نظارت و مديريت پروژه هاي درارتباط با انواع سازه هاي فلزي ، تجهيزات هيدرومكانيكي و نيروگاهي آبي ، گازي و بخاري ، ايستگاه هاي پمپاژ ، انتقال و تصفيه آب ، سازه هاي هيدروليكي دريايي و ماشين هاي صنعتي و خطوط توليد كارخانجات فعاليت دارد.

            كليه سهامداران و اعضاي هيئت مديره شركت داراي تحصيلات دانشگاهي و تجربه كاري درزمينه هاي ذكر شده در موضوع شركت مي باشند و از ابتداي دوره سازندگي ايران مشغول كار در زمينه هاي ياد شده بوده اند و توان ، تجربه و دانش به روز پرسنل ما ، شركت تروند تدبير را يكي از تواناترين و كارآمدترين شركتها در زمينه هاي فوق ساخته است و همچنين ما را مشتاق و علاقمند نموده است كه تلاش خود را جهت افزايش مشاركت خود در صنعت ايران را مضاعف نمائيم.

            ما براي كليه پروژه هاي خود قادر به ارائه خدمات ذيل با بهترين كيفيت و بر اساس نياز و درخواست مشتري مي باشيم :

- برآورد هزينه و انتخاب بهترين گزينه

- طراحي اوليه

- طراحي جزئيات ( ارائه محاسبات و نقشه هاي اجرائي)

- انتخاب و برآورد مواد

- كنترل طراحي

- ساخت و توليد تجهيزات

- حمل ، نقل ، نصب و راه اندازي تجهيزات

- كنترل كيفيت

- نظارت بر انجام بهينه فعاليت ها

- خدمات پس از فروش

            ساختار سازماني شركت تروند تدبير به نحوي است كه كليه فعاليت هاي شركت را پوشش داده و وظايف و مسئوليت ها ي هرواحد به خوبي از يكديگر تفكيك شده اند.

واحد فني مهندسي اين شركت داراي تجربه و دانش فني به روز در طراحي كليه تجهيزات مربوط به فعاليت هاي مرتبط شركت مي باشد. اين دانش بر اساس تجربه وسيع پرسنل ما در اين زمينه وهمچنين رشد آن همراه با انتقال تكنولوژي بدليل همكاري تنگاتنگ آنان با كارشناسان مجرب شركتهاي برون مرزي كسب شده است .

            كارخانه شركت واقع در ناحيه صنعتي كوثر اشتهارد به مساحت 3500 متر مربع و با 2500 متر مربع سوله و 400 متر مربع ساختمان اداري شامل بخشهاي مديريت توليد و برنامه ريزي ، مالي و اداري ، ساخت ، انبارهاي مواد و ابزار ، كنترل كيفي و برنامه ريزي به همراه كليه تجهيزات مورد لزوم در امر توليد و پرسنل متخصص و كارآمد در امر ساخت و توليد مشغول به كار مي باشد .

            گروههاي نصب شركت مستقر در كارگاههاي متعدد نصب پروژه هاي شركت ، در سطح ايران ( حداقل پنج كارگاه نصب كاملاً تجهيز شده ) با تجهيزات كامل و پرسنل متخصص به انجام وظيفه مشغولند .

واحد كنترل كيفي كارگاه ساخت بعنوان يكي از واحدهاي مهم در كارگاه ساخت ، با حضور مستمر در مراحل ساخت وظيفه كنترل كيفيت و تحويل كالا را برعهده دارد . جهت اطمينان از انطباق مشخصات مواد و تجهيزات ساخته شده با الزامات تعيين شده و شناسايي به موقع مواردعدم انطباق ، مواد و قطعات درمقاطع معيني از فرايند ساخت و نصب مورد بازرسي وآزمايش هاي لازم قرار ميگيرند. جهت انجام بازرسيهاي فوق ، واحدكنترل كيفيت براساس نيازها وخواسته هاي كارفرما ، برنامه بازرسي و آزمونها را تهيه و تدوين نموده و كليه محصولات را مطابق با برنامه تدوين شده ، موردبازرسي و كنترل قرار ميدهد . در اين مرحله تنها قطعات و تجهيزاتي كه با خواسته هاي تعيين شده منطبق باشند،به فرايند بعدي وارد خواهند شد.

 

تماس با شرکت مهندسی تروند تدبیر

 

آدرس ایمیل شرکت مهندسی تروند تدبیر : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس شرکت مهندسی تروند تدبیر  :    44620791  

آدرس شرکت مهندسی تروند تدبیر: ایران - تهران - جنت آباد مرکزی - جنب فروشگاه شهروند - پلاک 242 -ساختمان کوروش - طبقه 6 واحد 57

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction